POHODOVÁ PRÁCE V E-SHOPU

MZDA:

150 Kč/hod

PRÁCE PROBÍHÁ:

ihned – spolupráce min do 17.12.2021

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Praha - Čakovice

MUŽ / ŽENA

nezáleží

MINIMÁLNÍ VĚK:

18 let

ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ:

ne

POPIS POZICE:

Pro našeho klienta hledáme do příjemného E-shopu šikovné brigádníky na přípravu zakázek - jednoduchá manuální činnost  spojená s výrobou malování podle čísel. Skládaní krabic, lepení samolepek, obsluha jednoduchých poloautomatických strojů (například stroj na potisk kalíšků s barvami, plnění kalíšků atd…) i práce s PC.

CO NABÍZÍME:

nástup: ihned – spolupráce min do 17.12.2021

pracovní doba pondělí – pátek(konec listopadu a prosinec i víkendové směny)

směny po domluvě, nejčastěji 8 hod ranní/odpolední

odměnu 150 Kč/hod

pracoviště: Čakovice

možnost záloh

 CO OČEKÁVÁME:

spolehlivost a chuť do práce

předložení výpisu z rejstříku trestu

věk 18+

Řekněte o brigádě kamarádům, a pracujte spolu. Odpovíme všem uchazečům.

Jméno a Přijmení

Telefon

Zpráva

Příloha